Yılların Tecrübesi
Sektördeki bilgi birikim konusunda en iyi kuruluşlardan bir tanesidir. Kurumumuz ilk yardım eğitimine odaklanmış bir firmadır
Uzman Eğitimciler
TRN Akademi çalışanlarının herbiri birbirinden profesyonel alanında en iyilere sahip bir ekipten oluşmaktadır.
Uygulamalı Eğitim
Uygulamalı eğitim ile daha akılda kalıcı ve daha hızlı olmayı hedefleyen kullanıcılar için birebir bir sistemdir.

Hakkımızda

“Trn İlk Yardım Merkezi olarak ; ilk yardımın önemi konusunda farkındalık oluşturacak etkinlikler düzenleyerek toplumsal bilinç oluşmasına katkı sağlamak ve ilk yardım bilincinin geliştirilmesi ve ilk yardım eğitimi almış kişilerin sayısının artırılması ve konuya gereken duyarlılığın gösterilmesi ve eğitimi geniş kitlelere ulaştırmak hedefimiz arasındadır. “Bu yüzden herkesi ilk yardım eğitimlerine davet ediyoruz!.”

GÜL YORULMAZ

ROSE EĞİTİM DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

 • NASIL ÇALIŞIYORUZ?

  Trn İlk yardımı  diğer kurumlardan ayıran bir çok özellik bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi  insan odaklı yaklaşım sergileyen bir firma olarak tüm süreçlerde insan faktörünü ön planda tutmak için var gücümüzle çalışmamızdır. . İlk Yardım Eğitimini bir mecburiyet değil de sosyal farkındalık olarak özümseyip her bir katılımcımızı insan hayatına çare olacak kahraman adayları olarak görürüz. Eğitim süreci boyunca birlikte öğrenir, öğretir, eğlenir ve TRN ilk yardım farkındalığını birlikte yaşarız.

  Farklılıklarımız ve bizi biz yapan değerlerimizin bilincinde olarak eğitime önem veriyoruz. Biliyoruz ki eğitim verdiğimiz tüm bireylerimiz insanların hayatta kalabilmeleri için gerekli altın dokunuşları yapacaklardır. Eğitim verdiğimiz tüm bireylerin günlük yaşamda  hastalanan, yaralanan ve anlık bir sorun yaşayan kimselere olay yerinde  hızlı ve yerin de  müdahale yapabilmesi adına uğraşıyoruz. 

  ...
 • MİSYON & VİZYON

  Misyonumuz: lk yardımın önemi konusunda farkındalık oluşturacak etkinlikler düzenleyerek toplumsal bilinç oluşmasına katkı sağlamak ve ilk yardım bilincinin geliştirilmesi ,ilkyardım eğitimi almış kişilerin sayısının artırılması ve konuya gereken duyarlılığın gösterilmesi ve eğitimi geniş kitlelere ulaştırmak hedefimiz arasındadır. “Bu yüzden herkesi ilk yardım eğitimlerine davet ediyoruz!

  Vizyonumuz: En ileri bilgi ve teknolojinin, yeterli ve tatmin edici düzeyde, zevkli bir ortam içinde sunulduğu, Eğitimiyle örnek bir model oluşturan, Uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen, katılımcı ve çalışan memnuniyetinin mükemmele ulaştığı, Lider İlk Yardım Eğitim Merkezi olmaktır.

  ...
 • DEĞERLERİMİZ

  Müşteri memnuniyetini eğitimimizin kalbi olarak görüyor ve bütün süreçlerde bu ilkeyi göz önüne alarak sürekli gelişim ve yenilik fırsatları yaratıyoruz. Farkındalığın ancak yenilikçi uygulamalar yoluyla hayata geçirileceğinin bilinciyle, sunduğumuz eğitim hizmetlerinin modern ve yaratıcı olması için çaba sarf ediyoruz. GELİŞTİRİRİZ ;Merakla öğrenelim, Heyecanla öğretelim, Cesaretle değiştirelim, İlerleyelim! BİZ ; Katılalım, Paylaşalım, Keyif alalım. Sahiplenelim

  ...

EĞİTİM BAŞVURU FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.